Кошик
1215 відгуків
Готуйся до літа завчасно! Обирай свої короткі шкарпетки тут!Тиць!

Інтернет магазин

+380 (67) 382-95-54
+380 (67) 407-29-09
Інтернет-магазин " nocki" - шкарпетки оптом для всієї родини

Шкарпетки та колготки оптом в Україні за найнижчою цінок

Трикотажне виробництво почало активно розвиватися у нас ще з часів СРСР. На той час про різноманітність стилів розмови не йшлося, оскільки основним замовником виступало Міністерство оборони, але згодом ситуація змінилася. З початку ХХI століття трикотажна промисловість України почала набирати обертів і виробники шкарпеткових виробів не стали винятком. Сьогодні українські виробники успішно конкурують із закордонними колегами, хоча найголовнішим конкурентом залишається все ж таки КНР. На нашому сайті ви зможете самі купити шкарпетки оптом , а також переконається в якості продукції, що виготовляється українськими фабриками.

Виробники шкарпеток в Україні.


Виробники працюють не лише на внутрішній, а й на зовнішній ринок. Поштовх для розвитку шкарпеткових компаній дала можливість реалізовувати свою продукцію онлайн. Тепер зовсім не обов'язково шукати реалізаторів на ринках, чи продавати там  самому, досить просто відкрити свій інтернет-магазин. Звісно, ​​дуже важливим чинником є ​​оригінальність продукції. Величезним попитом користуються як чоловічі шкарпетки, так і жіночі, адже тримати ноги в теплі хочуть усі.

У нашому інтернет магазині можна купити шкарпетки оптом від виробника в Україні. Ми співпрацюємо з досить успішними виробниками, які не бояться експериментувати, завдяки цьому вони створюють якісний, оригінальний продукт. У нас представлені такі компанії як:

  • СТИЛЬ ЛЮКС

  • ОК Kardesler

  • Pierre Cardin

  • Monte Bello

  • Tuba

  • Finox

  • Hakan

  • Та інші           

Ми відстежуємо нових виробників, які можуть запропонувати найбільш якісний товар за не найбільшою ціною. Усі вони мають потрібні сертифікати якості, продукція проходить перевірку на відповідність нормам затвердженого у нас в країні ГОСТу.

Виробництво шкарпеток  в Україні є хорошим бізнесом, адже цей товар завжди залишається досить ліквідним, потрібно лише запропонувати хорошу ціну за якісний товар. Окрім китайських, на наш ринок виходять виробники з Туреччини, Білорусі та Узбекистану, але внаслідок подорожчання імпорту місцеві вироби коштують дешевше. Особливий успіх мають ті виробники, які залучають до співпраці дизайнерів, які створюють нетривіальні моделі, здатні зацікавити молоде покоління, яке у свою чергу готове платити за гарні речі,  зроблені в рідній країні. Такі компанії стають, як зараз заведено говорити успішними «стартапами».

Жіночі шкарпетки і чоловічі оптом від виробника в Україні.


Чоловічі шкарпетки можна придбати у будь-якого виробника, ми намагаємося допомогти вам швидко і недорого вибрати і купити шкарпетки від найкращих виробників. Далеко не всі, хто виготовляє шкарпетки та панчохи, працюють на якісний результат, тому часто трапляються випадки, коли товар або бракований, або його якість просто не відповідає очікуванням покупця, і не витримує жодної критики. Щоб не потрапити в подібну неприємну ситуацію, скористайтеся нашим сайтом, де досвідчені менеджери зможуть вам підказати всі нюанси при виборі продукції.

Жіночі шкарпетки завжди відрізнялися оригінальністю візерунків та підбором кольорів, тому українські виробники продовжують працювати над тим, щоб щоразу дивувати покупців часом навіть зовсім несподіваними новинками. За останні роки шкарпетки стали справжнім культом у сучасних хіпстерів, які не тільки одягають їх під одяг, але також намагаються всіляко продемонструвати, тому ринок реагує на це випуском моделей, які б відповідали їхнім очікуванням. Зараз носок став не лише допоміжною деталлю одягу, а й важливим аксесуаром. 

В Україні є давні традиції виробництва шкарпеткових виробів, і це не тільки знамениті житомирські шкарпетки, а й багато інших місць, де успішно розвивається легка промисловість, тому якщо у вас з'явиться вибір купувати вітчизняні шкарпетки чи вироби зарубіжного виробництва, то, не сумніваючись, віддавайте перевагу нашим фірмам. Якщо ви раптом не знаєте, якого виробника вибрати, то у нас в інтернет магазині разом з нашими інтернет консультантами ви зможете зробити найправильніший вибір.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner