З чого роблять шкарпетки?

Купуючи шкарпетки оптом в Хмельницькому для себе або роздрібної реалізації, одним з найбільш важливих критеріїв вибору є матеріал виробництва. Адже те, з чого зроблені шкарпетки, безпосередньо впливає на тривалість їх експлуатації, комфорт, теплозберігаючі або повітропроникні властивості. Спробуємо детально розповісти, з яких матеріалів виготовляються сучасні шкарпеткові вироби. Ця інформація не тільки цікава, але й корисна при продажу шкарпеток, щоб продемонструвати покупцю свою компетенцію.
Літні або зимові шкарпетки? З чого виготовляють сучасні вироби
Науково-технічний прогрес дозволив створити сьогодні масу матеріалів, які застосовуються при виробництві шкарпеткових виробів. Але крім цього, існують ще й різні комбінації, які ґрунтуються на змішуванні різних волокон. Так ми отримуємо більш досконалу тканина, що об'єднує всі переваги складових. В наш час шкарпетки оптом в Україні купити можна з самих різних матеріалів, тому уважно вивчайте етикетку, перш ніж оформити замовлення.
Натуральні матеріали, які використовуються при виробництві шкарпеток:
- Бавовна – це, мабуть, сировину №1 для текстильної промисловості, яка користується найбільшим попитом. Пояснюється це доступною ціною, високою міцністю волокон, відмінною воздухопропускной, вологопоглинаючою здатністю. Бавовняне волокно складається на 90% з чистого, екологічно чистої целюлози, тому його можна використовувати дітям, алергікам. Його приємно носити влітку, восени, навесні, навіть взимку, тому бавовняні вироби вважаються універсальними.
- Льон має унікальні властивості, які не доступні іншим матеріалам. Він надає охолоджуючий ефект шкірі в спеку, але при цьому зігріває в холодну пору року. Також лляні вироби відмінно вбирають вологу, швидко сохнуть, вони міцні. Але є і недолік – ці волокна швидко мнуться, складно фарбуються, тому шкарпетки купити опт з льону можна в поганому виборі кольорів.
- Гребенной бавовна виходить в результаті унікальної гребенной системи плетіння пасом з довговолокнистої екологічно чистої бавовни. Отримане полотно має більш гладку, м'яку поверхню, до того ж покращуємо насиченість кольору готового виробу. Отримувані вироби з гребеневого бавовни дуже комфортні при носінні, приємні до шкірі, гігієнічні.
- Мерсеризує бавовни – волокна, отримані в результаті мерсеризації. Технологічний процес передбачає обробку бавовняних ниток каустичною содою, а потім промивання холодною і гарячою водою. Як результат, такий бавовна не вицвітає, тому з нього вигідно придбати шкарпетки з принтом оптом в Україні. Подібне волокно має шовковистий блиск, гладку поверхню, воно дуже міцно.
- Бамбук володіє унікальною властивістю – здатністю пригнічувати ріст, розмноження бактерій. Вироби бамбукові надають приємні відчуття прохолоди, вбирають в 3 рази більше вологи, ніж бавовна, не втрачають соковитість забарвлення і форму після прання. Бамбук неймовірно м'який, гладкий, тому комфортний при експлуатації. Але крім цього, виробництво бамбукових волокон не завдає шкоди навколишньому середовищу, тому вважається екологичным.
- Шерсть – властивості даного матеріалу безпосередньо залежать від тварини, якому і належить вихідна сировина. На нашому ринку можна зустріти вироби з вовни вівці, кози, верблюда, альпаки. Кожен вид (крім верблюжої) характеризується м'якістю, ніжністю, теплотою, гігроскопічністю, відсутністю роздратування, тому ви часто можете купити шкарпетки дитячі оптом в Хмельницькому саме з овечої, козячої вовни. Верблюже ж сировина володіє лікувальними властивостями, його використовують при ревматизмі, остеохондрозі, невриті.
- Кашемір, ангора – одні з найбільш теплих, легких матеріалів. Але у них є недоліки, кашемір утворює катишки, тому його часто змішують з бавовною для підвищення характеристик користувача. Ангора не еластична, тому також потребує додаткових компонентів. З даних волокон частіше створюють зимові шкарпетки.
Штучні матеріали, які використовують при виробництві шкарпеткових виробів:
- Віскоза – приємне на дотик штучне целюлозне волокно. Його головні переваги – гладкість, м'якість, повітропроникність та гігроскопічність, тому з нього можна часто дитячі шкарпетки купити.
- Модал – модифіковане полотно віскози, яке підлягає більш легкому, краще фарбування. Готові вироби краще тримають форму, при цьому вони м'які, ніжні, мають незначний блиск.
- Поліамід – матеріал з підвищеною зносостійкістю і м'якістю, що запобігає появі мозолів, натоптишів. Сьогодні купити шкарпетки оптом зі складу можна з оптимальним складом, в якому обов'язково присутній поліамід.
- Люрекс служить для додання блиску виробів. Однак він жорсткий, тому додається в незначній кількості.
- Еластан, спандекс виготовляють на основі поліуретанових каучуків, тому вони володіють відмінною еластичністю, сильно розтягуються, але після приймає колишню форму. Служить бажаним доповненням до волокон, що не мають розтягування.
- Акрил або як його ще називають «штучна шерсть». Основні переваги волокон – їх міцність, теплота, м'якість, стійкість кольору. З акрилу можна отримати шкарпетки жіночі оптом, схожі з натуральною вовною, але більш доступні за ціною, що не втрачають первинний вигляд тривалий час.
Як і взуття, шкарпетки безпосередньо впливають на комфорт ваших ніжок, тому до їх вибору варто поставитися з максимальною відповідальністю.
Як роблять дитячі, чоловічі або жіночі шкарпетки?
Щоб створити якісний продукт, не варто економити на виробництві, особливо на верстатах. При виготовленні шкарпеткової продукції використовуються наступні види верстатів:
- в'язальний;
- механізм для зашиття;
- конструкція для формовки;
- швейні машинки.
Верстати європейського виробництва мають відмінну репутацію, відрізняються якістю і функціональність, дозволяють створити затребувану, зносостійку, комфортну продукцію.
Компанія Voyage пропонує українським споживачам придбати шкарпетки дрібний опт і великий опт на всі випадки життя. У нас ви знайдете найбільш вигідні умови для оптової купівлі.
- Шкарпетки демісезонні оптом можна купити на весну, осінь та теплу зиму. Це практично універсальні вироби з тривалим періодом експлуатації. Щоб вони могли зігріти в холод, але при цьому не парити, коли на вулиці стане тепліше або людина просто зайде в приміщення, підбирається оптимальний склад тканини.