Види і типи шкарпеток для чоловіків - історія популярності різних типів.
Шкарпетки в першу чергу поділяють за типом гендерної на жіночі і чоловічі шкарпетки. Звичайно, існують і варіанти унісекс, однак у більшості випадків шкарпетки все ж мають чітко визначений гендерний характер. Слід зазначити, що шкарпетки у гардеробі людини з'явилися дуже давно, і на зорі свого існування відрізнялися лише розміром. Головним їх завданням, як і зараз, було підтримання в теплі нижніх кінцівок. Сьогодні вибір і асортимент значно розширився, і розібратися який тип шкарпеток краще надіти буває нелегко. Ми пропонуємо для вас невеликий гід та видів і типів цих виробів.
За час існування розумного людства сформувалося кілька типів шкарпеток, які зобов'язаний знати і розрізняти кожен. Перш за все, вони відрізняються матеріалом, з якого зроблені. Таким чином, можна виділити коттонові шкарпетки, бамбукові і вовняні. Кожна тканина має свої переваги, однак загалом можна сказати, що вовняні шкарпетки ми, швидше за все, одягнемо взимку, бамбукові влітку, так як вони дуже добре допомагають нашим ногам перенести спеку, а коттонові можна назвати універсальним бійцем на всі випадки життя. Вибір матеріалу сильно залежить від того, яке взуття ви плануєте використовувати.
Види шкарпеток також розрізняють в залежності від їх призначення.
Зараз ми розберемося з основними видами:
- Шкарпетки звичайні, тонкі. Цей вид шкарпеток найбільш поширений, і багато чоловіків навіть не підозрюють про існування інших видів, хіба що зима виявиться занадто холодною.
- Махрові шкарпетки, для багатьох можуть здатися чимось дівоцтва, але насправді вони залишаються досить популярними. Якщо потрібно зігрітися і просто зберігати ноги в теплі в умовах дуже низьких температур – махрові шкарпетки самий надійний помічник.
- Укорочені шкарпетки в більшості використовують з про спортивним взуттям. Вони трохи виступають над верхнім краєм взуття, однак ногу при цьому закривають зовсім трохи
- Шкарпетки-сліди. Цих шкарпеток взагалі не видно, вони виступають з-під взуття і створюють візуальне враження того, що ви наділи взуття на босу ногу. Дуже модний літній варіант
- Шкарпетки-гольфи. Абсолютний антагоніст попередньої моделі, вони настільки довгі, що закривають всю ногу майже до коліна.
- В'язані шкарпетки. Тут все зрозуміло: тепло і по-сімейному затишно. Думається ,у кожного є хоча б пара подібних шкарпеток.
Види шкарпеток по довжині як ми встигли відзначити, можуть дуже сильно відрізнятися. Важливо щоб у вашому гардеробі були шкарпетки різної довжини. Для ділових зустрічей потрібно вибирати довгі шкарпетки, щоб не допустити конфузу, коли з-під штанки видніється неприхована нога. При ділових зустрічах це вважається моветоном. І навпаки, якщо ви зібралися на пробіжку то краще взяти короткі шкарпетки, які не будуть вам заважати при заняттях спортом.
Різновиди шкарпеток за складом тканини
В спортивних моделях обов'язково буде використано більше синтетичних матеріалів. Навантаження, а також інтенсивне виділення поту можуть стати серйозною проблемою для натуральних тканин, тому для еластичності застосовують сучасні тканини. Для повсякденного використання краще, якщо шкарпетки будуть мати більший відсоток натуральних тканин. В літній час це бамбук, а для повсякденних шкарпеток підійде натуральна бавовна.
Шкарпетки, які бувають з різної тканини, все одно повинні відповідати головним критерію якості. Якщо ви вибрали різнокольорові шкарпетки з візерунком, то барвник повинен бути хорошої якості і витримати мінімум 50 прань із збереженням свого оригінального кольору. Також якщо ви купуєте тонкі шкарпетки, то повинні бути впевнені в тому, що нас наступний день у них не виявиться діра. Для цього краще всього купувати шкарпетки в надійних і перевірених магазинах.