Кошик
1216 відгуків
Готуйся до літа завчасно! Обирай свої короткі шкарпетки тут!Тиць!

Інтернет магазин

+380 (67) 382-95-54
+380 (67) 407-29-09
Інтернет-магазин " nocki" - шкарпетки оптом для всієї родини

Звідки з'явилися шкарпетки чоловічі

Звідки з'явилися шкарпетки чоловічі

Така деталь одягу, як шкарпетки, давно вже є чимось абсолютно звичним і буденним. А от чоловічі вироби навіть стали темою для анекдотів і жартів на тему пошуку на теренах сучасної квартири. Незважаючи на те, що в кожного з нас знайдеться не одна пара з різними візерунками, різної довжини, ми часто навіть не замислювалися про те, як люди взагалі додумалися до такого елементу одягу. А адже колись вони були навіть чимось дефіцитним, а зараз ми можемо придбати чоловічі шкарпетки оптом в будь-якій кількості.

Теплі чоловічі шкарпетки оптом від інтернет-магазину Voyage

Як будь-яка інша одяг, шкарпетки спочатку мали зовсім незвичний для нас вигляд, а також не знайшли таке широке застосування як зараз. Можна навіть говорити про багатовікову історію, яка уходить корінням у часи Стародавньої Греції.

Що було прототипом сучасних шкарпеток?

Першим прототипом стали короткі чоботи з м'якої шкіри, якими користувалися жінки в Стародавній Греції. Такі чобітки надягали на ніч. При цьому вважалося, що це привілей виключно жінок. Для чоловіків носити таку деталь одягу вважалося чимось ганебним, чим користувалися тогочасні актори-чоловіки театрів чоловіки, щоб розсмішити публіку. Таке ж ставлення до шкарпеток було в Стародавньому Римі, де ця деталь гардероба вважалася жіночою. Зараз все змінилося. І кожен запросто можемо купити чоловічі шкарпетки оптом або в роздріб, і спокійно носити їх.

А ось першими дозволили носити цей предмет гардероба чоловікам британці, так як кмітливі воїни країни додумалися надягати їх для тривалих військових походів, коли гостро поставало питання про натирання шкіри грубою взуттям. Для цього шкарпетки дещо видозмінилися, переставши більше нагадувати масивні чоботи.

Якісні чоловічі шкарпетки за доступною ціною

З часом цей елемент чоловічого гардеробу перекочував в мирне життя, стаючи все довшими. Спочатку з'явилися гольфи, а потім панчохи. Останні в Іспанії робилися вручну, прикрашалися різними декоративними елементами, користувалися величезною популярністю у чоловіків, особливо взимку. Такі панчохи вважалися предметом розкоші, а ось зараз купити чоловічі шкарпетки, ціна яких цілком доступна кожному, абсолютно не проблема.

Але з часом мода на чоловічу одяг змінювалася, поступово в ужиток увійшли довгі штани, які замінили собою так звані кюлоти (штани з застібкою під коліном). Це спровокувало укорочення довжини шкарпеток, які тепер вже не нагадували панчохи, ховалися під одягом. А сучасний вигляд чоловічі шкарпетки придбали в період Першої світової війни, коли гостро відчувався дефіцит матеріалів, в тому числі для такого невеликого за розмірами предмета одягу. Їх стали робити не такими довгими – вони стали нагадувати звичні для сучасної людини виробу. Тепер же дефіциту немає, тому чоловічі шкарпетки оптом купити може кожен.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner