Кошик
1215 відгуків
Готуйся до літа завчасно! Обирай свої короткі шкарпетки тут!Тиць!

Інтернет магазин

+380 (67) 382-95-54
+380 (67) 407-29-09
Інтернет-магазин " nocki" - шкарпетки оптом для всієї родини

Як зберігати чоловічі шкарпетки?

Як зберігати чоловічі шкарпетки?

Чоловічі зимові шкарпетки від магазину Вояж

Практично кожному відома ситуація, коли в потрібний момент не виявляється шкарпеток, а ті, що є, одягати не варто. Як уберегти себе від подібної ситуації? Насправді, немає нічого складного. Якщо ви хочете, щоб придбані чоловічі зимові шкарпетки надовго зберігали гарний зовнішній вигляд, не губилися, важливо дотримуватися ряду простих правил.

Розпаковуємо

Як тільки ви прийшли з магазину, принесли шкарпетки, важливо не проявляти лінощів і не закидати куплені упаковки прямо в шафу. Перед тим, як відправити чоловічі зимові або літні шкарпетки на зберігання, обов'язково зніміть з них етикетки. В іншому випадку, збираючись, наприклад, на роботу, ви в поспіху зробите це неакуратно. А це може призвести до розриву шкарпеткового полотна. Напевно, не хотілося б з першого ж разу порвати нову пару. Тому заздалегідь подбайте про те, щоб ці вироби були готові до використання.

Для легкого зняття етикетки візьміть ножиці, просто розріжте сполучні нитки. Також можна спробувати легко потягнути за вільний край нитки – часто вона сама розпуститься, а користуватися ножицями не доведеться.

Носимо

Наскільки прикро, коли в самий невідповідний момент виявляється зрадницька дірка на пальцях. Наприклад, одягали будинку нормальні цілі шкарпетки чоловічі махрові, а прийшовши в гості, роззувшись, з'ясовується, що на пальцях красується дірка. Якщо не хочете потрапляти в такі ситуації, то читайте наші поради.

  • Перед тим як одягти вироби, уважно огляньте область п'яти, пальців. Якщо там буде хоч найменша дірочка, або зашивайте, або викидайте відразу ж. В іншому випадку навіть при нетривалій шкарпетці, маленька дірочка перетвориться на велику дірку.
  • Завжди правильно вибирайте розмір. Якщо купити вовняні шкарпетки оптом занадто великого розміру, то вони будуть постійно рухатися, йти складками під взуттям, натираючи шкіру. Якщо ж купувати вироби меншого розміру, тоді вони будуть занадто розтягуватися, швидко рватися. Тільки правильно підібрана за розміром пара буде добре носитися.
  • Найбільший тиск відчуває саме зона пальців, тому, одягаючи теплі шкарпетки чоловічі, не натягуйте їх до упору, залиште невеликий запас вільного простору на миску. Тоді ймовірність того, що вони швидко прорвуться на пальцях, різко знижується.

Стираємо

Часто при пранні куди-то абсолютно незрозумілим чином зникає другий носок. При цьому, з часом, створюється така ситуація, коли в шафі лежать лише безпарные вироби. Для того щоб такого не траплялося, обов'язково перевіряйте парність на всіх етапах:

  • перед пранням;
  • після прання;
  • перед розвішуванням для сушіння;
  • перед складанням в шафу.

Теплі чоловічі шкарпетки високої якості

Є два простих варіанти, як зберегти всі шкарпетки.

  • Прищіпки. Як тільки ви зняли з себе шкарпеткові вироби, відразу з'єднайте їх спеціальної прищіпкою, з якої можна прати, сушити.
  • Купіть собі оптом чоловічі вовняні шкарпетки однакової моделі/розміру і взагалі забудьте про парності – взяли два будь-яких цілих і одягли. Часто цей варіант стає дуже любимо холостяками або молодими сім'ями.

Якість

Незважаючи на те, що від того як ви зберігаєте шкарпеткові вироби, залежить багато чого, все ж не варто сподіватися лише на свою господарність. Також від якості залежить дуже багато. Хороші якісні вироби приємні до тіла, мають гідний зовнішній вигляд, носитися будуть добре. Але не варто думати, що якісні речі завжди повинні бути дорогими. У нас ви знайдете великий вибір недорогих, але якісних моделей від вітчизняного виробника.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner